پشتیبانی

دوستان شما میتوانید از طریق شبکه‌های اجتماعی به ما پیام بدید.

راهنمای استفاده از ربات هوشمند فارکس

مشخصات کلی ربات

این ربات توسط هوش مصنوعی ساخته شده است و سازنده این ربات شرکت خارجی بوده و نمایندگی آن توسط فارکسبان برای شما عزیزان ارائه می شود.
این ربات به هیچ عنوان فروشی نیست و تنها با پرداخت ماهیانه می توانید از آن استفاده کنید. بعد از پرداخت ماهیانه شما به هیچ هزینه دیگری نیاز ندارید و کلیه خدمات از جمله سرور و راه اندازی و نصب ربات توسط ما صورت خواهد گرفت. 
تمامی خدمات توسط خود ما صورت خواهد گرفت و هیچگونه واسطه‌ای نداریم. هنگامه دریافت اشتراک ماهیانه ربات مراقب باشید که دچار دام کلاهبرداران نیافتید.
ربات توسط متاتریدر ۴ ساخته شده است و جهت فعال کردن آن روی اکانت بروکر خودتان نیاز به داشتن بروکلی دارید که از متاتریدر ۴ پشتیبانی کند.
سعی کنید از بروکری استفاده کنید که اسپرد و کمیسیون کمتری دریافت کند.
بعد از پرداخت هزینه ماهیانه ربات، شما می توانید بدون نیاز به کامپیوتر گوشی یا هر دستگاه دیگری این ربات را مستقیم بر روی اکانت بروکر خود فعال کنید.
جهت اطمینان از کارکرد ربات شما می توانید یک اکانت آزمایشی یا دمو را بر روی بروکر خود باز کنید و به مدت یک ماه  ربات را روی آن فعال کنیم. و این شامل پرداخت هزینه ماهیانه خواهد شد و هیچ گونه خدمات رایگانی توسط ما ارائه نخواهد شد پس لطفاً درخواست تست رایگان نفرمایید.

ربات یورو به دلار با نماد EURUSD

این ربات توسط هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ساخته شده، و دارای استاپ لاس و تیک پروفیت است. و بک تست از 2010 تا الان انجام شده و بدون هیچ مشکلی یا کال مارجینی، سرمایه را چندین هزار برابر کرده است. 
جهت دیدن ویدیو بک تست از ربات لطفا اینجا را کلیک کنید.

مشخصات و نیازمندیهای ربات:
ورژن:
MT4 
مارتینگل: خیر
سازنده: شرکت خارجی
اهرم: 1:500
اسکالپ: خیر
سود ماهیانه: 10 تا 30 درصد از موجودی
نوع اکانت: ترجیحا ECN اما روی هر اکانتی قابل اجراست

ربات طلا به دلار با نماد XAUUSD

این ربات توسط هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ساخته شده، که بدون استاپ لاس میباشد. و بک تست از 2011 تا 2020 انجام شده و بدون هیچ مشکلی یا کال مارجینی، سرمایه را چندین هزار برابر کرده است. 
جهت دیدن ویدیو بک تست از ربات لطفا اینجا را کلیک کنید.

مشخصات و نیازمندیهای ربات:
ورژن:
MT4 
مارتینگل: بله
سازنده: شرکت خارجی
اهرم: 1:500
اسکالپ: خیر
سود ماهیانه: 10 تا 20 درصد از موجودی
نوع اکانت: ترجیحا ECN اما روی هر اکانتی قابل اجراست

ربات 14 جفت ارز فارکس

این ربات توسط هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ساخته شده، که با استاپ لاس کم اجرا می شود. و بک تست از ۲۰۰۰ تا ۲۰۲۱ انجام شده و بدون هیچ مشکلی یا کال مارجینی، سرمایه را چندین هزار برابر کرده است. این ربات بصورت همزمان بر روی ۱۴ جفت ارز فارکس قرار خواهد گرفت. جفت ارزها به شرح زیر است.
EURUSD, GBPUSD, AUDCAD, EURAUD, EURCAD, GBPAUD, GBPCAD, EURCHF, GBPCHF, USDJPY, EURJPY, USDCAD, EURGBP, USDCHF
جهت دیدن ویدیو بک تست از ربات لطفا اینجا را کلیک کنید.

مشخصات و نیازمندیهای ربات:
ورژن:
MT4 
مارتینگل: خیر
سازنده: شرکت خارجی
اهرم: 1:500
اسکالپ: بله
سود ماهیانه: 10 تا 40 درصد از موجودی
نوع اکانت: فقط روی ECN و اسپرد کمتر از ۱۵ پیپس یا ۱.۵ پیپ
برای این ربات حتما باید روی آلپاری یا ای‌سی مارکت حساب داشته باشید. 
نوع اکانت در آلپاری باید MT4 ECN PRO و در ای‌سی مارکت باید MT4 Raw اکانت ایجاد کنید.

کدام بروکر رو انتخاب کنیم؟

هیچ بروکر بهتر یا بدتر نیست و ربات بر روی تمامی بروکرهایی که اهرم ۵۰۰ با اسپرد پایین را پشتیبانی می کنند. کار میکند. به عنوان مثال بعضی از بروکرها از اسپرد بسیار بالایی استفاده می کنند مثلاً برای جفت ارز طلا به دلار اسپرد نجومی ۴۰۰ یا ۶۰۰ پیپ رو دارنند که واقعا نهایت دیوانگی اگر کسی روی این بروکرها بخواد حساب باز کنه!

اما ربات ما روی بروکرهای زیر تست شده است:

برورکر اولی یعنی ای سی مارکت به ساکنین ایران خدمات نمیدهد. در صورتی که خارج از ایران مقیم هستید بهترین گزینه برای افتتاح حساب میباشد. و از اکانت Raw این بروکر استفاده کنید که اسپردش حدود صفر است.
بروکر آلپاری و لایت فارکس مستقیما توسط صرافی ایرانی تاپچنج قابل شارژ و برداشت خواهد بود. همچنین بروکرهای ذکر شده از ارزدیجیتال و پرفکت مانی جهت امور مالی پیروی میکنند. 
در نظر داشته باشید با هر روشی که دیپوزیت کنید با همون روش میتوانید موجودی رو برداشت کنید.

هزینه ماهیانه متصل شدن به ربات:

اشتراک ماهیانه ربات EURUSD: ماهیانه 2،000،000 تومان
اشتراک ماهیانه ربات XAUUSD: ماهیانه 2،000،000 تومان
اشتراک ماهیانه ربات ۱۴ جفت ارز روی یک اکانت: ماهیانه 3،000،000 تومان

پیشنهاد ما استفاده از ربات XAUUSD است. چون زودتر پوزیشنهای معاملاتی خود را با سود می بندد. و با روحیات کاربران ایرانی بیشتر همخوانی دارد. 
توجه کنید که فعال بودن جفت ربات روی یک اکانت لزوما سود بیشتر نخواهد داد. و دلیل گرانتر بودن قیمت آن صرفا چون از منابع سرور بیشتر استفاده میکند. 


جهت دریافت اشتراک ربات کلیک کنید

ارسال نظر