پشتیبانی

دوستان شما میتوانید از طریق شبکه‌های اجتماعی به ما پیام بدید.

سوالات متداول در مورد رباتهای فارکسبان

اگر سوالی دارید از ما بپرسید

برای دریافت ربات چیکار باید انجام بدم؟

برای اینکه از اشتراک ماهیانه ربات بر روی اکانت متاتریدر خود برخوردار شوید باید در بروکر خودتان حساب  متاتریدر ۴ باز کنید و مشخصات اکانت خود را در فرم ثبت نام سایت ما ارسال کنید. 

بعد از دریافت اشتراک ماهیانه نیاز به چی هست؟

بعد از پرداخت هزینه اشتراک کارشناسان ما اکانت و بروکر شما را بررسی کرده و در کمتر از ۲۴ ساعت آن را برای شما متصل خواهند کرد. شما به هیچ چیزی جهت نصب ربات نیاز ندارید تمامی مراحل نصب بر روی سرورهای ما انجام خواهد شد. 

آیا امکان تست ربات وجود دارد؟

شما میتوانید روی حساب آزمایشی خود تست کنید اما مشمول هزینه خواهد بود و برای ما فرقی نداره که اکانت شما آزمایشی یا واقعی در هر دو حالت هزینه‌های سرو و جانبی خواهد داشت.

آیا همزمان خودم هم میتونم ترید کنم؟

خیر - بسیار مهم که به هیچ عنوان روی همان اکانتی که ربات رو فعال کردید مجددا خودتان ترید نزنید. در صورتی که نادیده بگیرید این موضوع رو کال مارجین خواهید شد.

برای شروع چقدر موجودی سرمایه بذارم؟

حداقل ۵۰۰ دلار.
و بستگی به رباتی داره که میخواید باهاش کار کنید. اما در کل سعی کنید کمتر از ۱۰۰۰ دلار نریزید. چون با موجودی کم هزینه‌های اشتراک ماهیانه ربات شاید در نیاد. مثلا با ۵۰۰ دلار در ماه حدودا تا ۱۵۰ دلار سود خواهید کرد. 

ربات ماهیانه تا چقدر سود خواهد داد؟

هر کدام از رباتها دارای الگوریتم‌های مختلفی هستند. و میزان سود دهی هر کدام متفاوت است. همانطوری که نوسانات هر ماه یکسان نیست پس میزان سود و ضرر هر ماه متفاوت خواهد بود. همچنین بستگی به میزان ریسک درخواستی هر کاربر داره و اگر ریسک رو زیاد در نظر بگیرید تا ۵۰٪ سود خواهد کرد. این درصد میانگین. ممکن یک ماه ۳٪ سود کنید و ماه بعد ۱۰۰٪ یعنی شما باید مجموع برایند رشد و سود را سالیانه محاسبه کنید

آیا امکان کال مارجین شدن با این رباتها وجود داره؟

در فارکس هیچ تضمینی وجود نداره اما توجه به این نکته که رباتهای مارتینگل امان کال مارجینی بیشتری دارنند, مهم است. در رباتهایی که از مارتینگل استفاده نشده و ریسک کمتری دارنند امکان کال شدن کمتر یا غیر ممکن خواهد بود.

بعد از پرداخت آنلاین چقدر طول خواهد کشید که به ربات متصل شویم؟

بعد از ثبت نام حداقل ۲ ساعت و حداکثر ۲۴ ساعت حتی در روزهای تعطیل برای کاربر فعال خواهد شد. بعد از پرداخت آنلاین ای دی تلگرام جهت پشتیبانی ۲۴ ساعته را خواهید دید.

چطور متوجه شویم که ربات فعال روی اکانتم؟

تا زمانی که ربات اولین ترید رو نزنه متوجه نخواهید شد. دقت کنید که رباتها الگوریتم های خواص خودشان را دارنند و هر دقیقه یا ساعت وارد معامله نخواهد شد. بستگی به نوسانات بازار داره و ممکن در یک روز بیشتر یا در روز بعدی کمتر یا اصلا ترید نزنه. مهم میزان و درصد رشد ماهیانه است نه اینکه ربات چه تعداد ترید خواهد زد.